Друк на поліпропіленових мішках

Флексографічна друк (флексодрук) на поліпропіленових мішках і бирках, етикетках, ярликах

Друк на поліпропіленових мішках — відмінна можливість з мінімальними фінансовими витратами зробити пакувальну тару привабливою для покупців і підвищити конкурентоспроможність продукції на ринку. Ми завдамо на поліпропілен логотип компанії, назва торгової марки, контактну і рекламну інформацію з застосуванням оптимальної технології. Уже багато років нами використовується флексографічний друк, і для її здійснення у нас є все необхідне технічне оснащення.

Чому саме флексопечать?

Друк на поліпропіленових мішках

Флексографічна друк нами обрана неспроста. Вибір на користь саме цієї технології ми зробили з кількох причин: по-перше, це практично; по-друге, недорого; по-третє, така друк на мішках виконується досить швидко. Також хочемо звернути вашу увагу на високі екологічні характеристики друку і практично безвідходне виробництво.

Додаткові переваги технології:

 • максимально точна передача насиченості кольорів, особливо якщо наносяться зображення без дрібного шрифту;
 • можливий максимальний зсув між різними фарбами становить всього 0,5 мм, і такий дефект візуально практично непомітний;
 • застосування безпечних і швидковисихаючих фарб (в VialPlus використовуються сертифіковані спиртові фарби з Італії, які можуть контактувати з харчовою продукцією).

Наші фахівці використовують сучасну зарубіжну Флексомашини, що дозволяє наносити на поліпропіленові мішки триколірну печатку. У виборі кольору фарби для нанесення логотипу на поліпропіленові мішки немає практично ніяких обмежень.

Фотополімерное кліше

ВАЖЛИВО! Для друку потрібно   виготовити Фотополімерное кліше . Кількість флексоформ залежить від числа фарб. Одноколірна друк на упаковці — одне кліше, двоколірний друк — два кліше, триколірна друк — три кліше.

Умови співпраці

До 2019 року мінімальна партія мішків для друку становила 5 000 шт. Керівництво VialPlus вирішило піти назустріч клієнтам, зокрема представникам малого бізнесу, і знизити мінімальну кількість мішків. Тепер мінімальна партія — 1 000 мішків, але за умови, що вами вибирається одноколірна друк на поліпропіленових мішках. В даному випадку ціна флексодруку узгоджується в індивідуальному порядку.

Особливості співпраці з VialPlus в плані нанесення логотипу на поліпропіленові мішки полягають в наступному:

 • мішки надходять до друку за графіком, але вам не доведеться чекати більше 5-10 робочих днів (терміни залежать від ступеня завантаженості друкованих) ;
 • узгодження точного кольору фарби відбувається на етапі підготовки та затвердження макету (розробити зразок ви можете власними силами або довірити це нашому дизайнеру);
 • фарба замовляється тільки у перевірених постачальників (при роботі з великим тиражем це питання продумується заздалегідь).

Перед тим, як почати друк флексом всього тиражу, ми робимо тестові відбитки, які перевіряємо мінімум через 4 години. Переконавшись, що зчеплення фарби пройшло успішно, запускається флексопечать всієї партії поліпропіленових мішків.

ВАЖЛИВО! Якщо при замовленні на більш ніж 50 000 мішків замовник не вимагає максимально відобразити колір, ми беремо наближений до макету колір, який є на нашому складі. Там, де необхідно ідеальне відображення кольору, додатково замовляємо фарбу у постачальника.

Додаткова послуга — друк етикеток, бірок, ярликів

У нас ви можете замовити друк маркувальних бирок для мішків і біг-бегів, виконаних з поліпропілену та інших матеріалів. Флексографічний друк етикеток дозволить проінформувати споживача про товар, який ви продаєте, умови його зберігання, термін придатності, дату фасування. Наявність бирки — турбота про покупця і ваше конкурентну перевагу.

Перерахуємо лише деякі особливості і правила друку етикеток, яких ми суворо дотримуємося, працюючи над такими замовленнями:

 • пропонуємо вироби, виготовлені з паперу різної щільності, поліпропіленової ламінованої тканини, або поліестері (це питання обговорюється індивідуально);
 • найчастіше флексопечать етикеток виконується після виробництва спеціального кліше (макет в обов'язковому порядку узгоджується з клієнтом);
 • для додання етикетці або бирці привабливості і для захисту поверхні від впливу зовнішніх факторів використовуватися додаткові технології — ламінування.

Фахівці VialPlus готові не тільки зробити флекс друк маркувальних виробів, а й розробити макет етикетки з нуля. Гарантуємо індивідуальний підхід до вирішення поставленого завдання і стислі терміни її реалізації.

Історична довідка! Вже багато років флексопечать Україна сприймає, як одну з найбільш затребуваних технологій друку. З'явилася вона приблизно в 19 столітті, у витоків стояв німецький фахівець Карл Хольвего. Кліше в той час були дерев'яними, а друк використовувалася виключно при оформленні паперової упаковки. Після Другої світової війни флексографічну друк почали активно застосовувати в рекламній сфері та видавничій справі. Сьогодні таку друк на поліпропілені Київ демонструє практично на кожному кроці: від мішків і пакетів до бирок і ярликів.

У чому наші плюси?

 1. На ринку флексодруку на мішках і виробництва кліше — більше 20 років.
 2. Професійно користуємося оптимальними графічними редакторами.
 3. Співпрацюємо виключно з перевіреними постачальниками фарб.
 4. Виробничі потужності дозволяють працювати з великими тиражами — від 50 000 мішків.
 5. Можлива одноколірна друк на поліпропілені на 1 000 мішках.

Потрібні поліпропіленові мішки з печаткою за помірною ціною? Просто зателефонуйте (044) 223-0-225 і обговоріть деталі майбутньої співпраці з менеджером VialPlus. Телефонуйте в робочі дні з 9 ранку. Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, підкажемо, як провести флексопечать (Київ) з ​​мінімальними фінансовими витратами.

І не забувайте просте правило: « Добре пакуєш — добре продаєш! ».