Онлайн - калькулятор розрахунку щільності тканини і ваги поліпропіленових мішків

Розрахунок щільності тканини поліпропіленового мішка

Щільність тканини мішка поліпропіленового

Вантажопідйомність поліпропіленового мішка

45 - 47 г/м.кв.

до 45 кг

55 - 57 г/м.кв.

50 кг

62 - 64 г/м.кв.

50 - 60 кг

70 - 74 г/м.кв.

60 - 70 кг

80 - 110 г/м.кв.

до 90-100 кг

Компанія VialPlus пропонує клієнтам тільки якісну пакувальну тару і робить процес покупки максимально зручним, комфортним, безпечним. Хочете купити мішки поліпропіленові під певні потреби (зберігання, транспортування, складування тощо) і тип вмісту (харчові продукти, будівельні матеріали, хімічні речовини, відходи деревообробної промисловості)? Скористайтеся можливостями нашого калькулятора. Він допоможе максимально точно розрахувати вагу мішка і щільність тканини (поліпропілену).

Якість сировини має значення

ПП мішки виготовляються з двох основних різновидів сировини — первинного поліпропілену, первинного поліпропілену з додаванням вторинних гранул. Їх відмінності полягають не тільки в ціні:

 • первинний поліпропілен завжди можна впізнати по яскравому білому кольору, такий матеріал екологічно безпечний, міцний, надійний (наше українське виробництво);
 • про додавання вторинної сировини говорить зелений, сірий або жовтий відтінки, а також зелений колір (найчастіше це китайська, іранська, турецька продукція, але вона також відрізняється заводською якістю);
 • якість тканини з первинної сировини за своїми показниками перевищує аналогічний матеріал, пошитий із сировини з додаванням вторинних гранул;
 • щільність поліпропіленового мішка варіюється в межах 45-70 г/кв.м (є різновиди підвищеної міцності — до 110 г/кв.м, щільність більше 110 г/кв.м використовується для виготовлення біг-бегів);
 • додатковий захист від вологи забезпечує поліетиленовий вкладиш (це збільшує вартість виробів, але вони незамінні в цукровому виробництві, при транспортуванні та зберіганні заморожених ягід, какао, крохмалю, спецій).

Якщо є сумніви на рахунок сировини, опишіть нашим співробітникам умови експлуатації пакувальної тари, вкажіть на характер вмісту, на наявний бюджет, і ми підкажемо вам оптимальний варіант.

Як заощадити на покупці?

Є кілька способів знизити фінансові витрати при покупці пакувальної тари. Назвемо лише деякі з них:

 • зменшити розмір поліпропіленового мішка, купити інший, більш дешевший тип мішка (якщо обсяг і характер вмісту дозволяє це зробити);
 • розглянути варіанти зі зменшеною щільністю тканини (калькулятор щільності допоможе точно розрахувати цей параметр);
 • скористатися пропозицією від компанії VialPlus з продажу продукції категорії «бракований поліпропіленовий мішок».

Пам’ятайте, що наявність підшитої горловини — результат додаткової технологічної операції, під час якої витрачається більше часу. При потоковому виробництві ми використовуємо тільки технологію термообрізу, але в індивідуальних замовленнях можемо запропонувати послугу з додаткової підшивки ниткою.

Нанесення друку на поліпропілен — виправдані фінансові витрати

Вирішили замовити мішки з друком, ціну уточнюйте у співробітників нашої компанії. Але в будь-якому випадку фінансові витрати будуть виправдані, адже звичайний мішок легко перетворюється в ефективний рекламний носій. У роботі ми використовуємо:

 • технологію одно-, дво- і триколірного друку;
 • спиртові італійські фарби, які не вигорають і не тьмяніють;
 • високоточне закордонне обладнання.

Формули розрахунку основних параметрів

Як працює онлайн-калькулятор ваги і щільності поліпропіленових мішків? Розглянемо на прикладі поліпропіленового мішка в розмірі 105х55 см і вагою 62 грами, як за допомогою нескладної формули розраховується щільність тканини. До речі, до довжини тканини потрібно відразу додати 4 см, які в процесі виробництва підуть на підворот. Отже, формула для підрахунку наступна:

Щільність = Вага (г) / (2 х Висота х Ширина) (кв.м)

Підставляємо в формулу відомі нам числа і отримуємо:

Щільність = 62 г / (2 х 1,09 х 0,55) (кв.м) = 52 г/кв.м

Друга формула для розрахунку ваги, при відомих розмірах і щільності тканини:

Вага = 2 х Висота х Ширина х Щільність тканини

Якщо потрібно дізнатися точну вагу поліпропіленового мішка з габаритами 105х55 см і щільністю тканини 52 г/кв.м, просто введіть наявні цифри:

Вага = 2 х 1,09 м х 0,55 м х 52 г/кв.м = 62 г

Дані формули актуальні тільки для тих випадків, коли пакувальна тара не має додаткового поліетиленового вкладиша. Якщо вкладиш є, то вага і щільність мішка трохи збільшуються.

При виникненні будь-яких питань щодо роботи онлайн-калькулятора або при необхідності консультації звертайтеся до наших співробітників через форму зворотного зв’язку на сайті або за телефоном (044) 223-0-225. Фахівці компанії VialPlus подбають про те, щоб ви купили саме ту пакувальну тару, яка вам необхідна.