Виготовлення кліше в Києві (флексоформи) для друку на поліпропіленових мішках

Друк на мішках

Наявність кліше і флексоформи з вашим логотипом & mdash; унікальна можливість нанести друк на поліпропіленові мішки , біг-беги, папір або картон за допомогою флексографічного обладнання. Тепер ваша пакувальна тара буде ще і ефективним інформаційно-рекламним носієм. Флексоформ від VialPlus придатна для багаторазового використання, так як проводиться сучасним способом і з максимальною відповідальністю.

Тільки якісні матеріали та оптимальні умови

Фахівці VialPlus вже багато років займаються виготовленням кліше в Києві і підходять до вирішення цього завдання комплексно. Для фотополімерних кліше ми використовуємо міцні пластини товщиною 4,7 мм, 5,5 мм, 6,35 мм і розміром 1050х1050 мм. Вони підходять для друку на поліпропілені і картоні. Є моделі товщиною 2,84 мм для друку на папері (крафт-мішку).

флексоформ (кліше)

Віддаємо перевагу тільки якісним фотополімером від таких зарубіжних виробників, як FlintGroup Flexographic Products, Dupont, Asahi Photoproducts. Поширені марки фотополімера: ACE, UEP, FCC.

До речі, кількість виготовлених флексоформ безпосередньо залежить від числа використовуваних фарб. Тут важливо пам'ятати, що для кожного кольору фарби потрібна своя флексоформ. Якщо ви вирішите зробити на мішку двокольорове зображення, вам знадобиться дві флексоформи; якщо триколірний, то три.

Потрібна флексоформ? Просто зателефонуйте!

Ми готові запропонувати вам виготовлення флексографічних друкарських форм, професійні послуги з додрукарської підготовки та розробці макетів. Наш досвід в сфері флексодруку та виробництва кліше & mdash; більше 20 років.

Щоб замовити кліше для друку на мішках, досить зробити один телефонний дзвінок в наш офіс.  

Схема роботи наступна:

  1. Ви буквально в декількох словах описуєте завдання, і ми разом узгоджуємо деталі.
  2. Далі ви надсилаєте нам макет, зроблений бажано в графічному редакторі (Adobe Illustrator, Adobe photoshop, Corel draw) або з розширенням .pdf, .jpeg, .png. Детально з технічними вимогами до макету можна ознайомитися за посиланням .  
    Ні макета? Не біда! Наш дизайнер обов'язково допоможе вам у цьому питанні.


  3. Дизайнер VialPlus готує візуалізацію зображення на поліпропіленовому мішку і відправляє вам її на бланку-узгодження.
  4. Ви знайомитеся з макетом, ми вносимо правки до повного затвердження.
  5. Прораховуємо вартість виготовлення кліше, ви оплачуєте виставлений рахунок.
  6. Після оплати запускаємо процес виготовлення флексоформи, і максимум через 24 години ваше замовлення буде виконано.
  7. Завершальний етап & mdash; передача кліше в відділ флексодруку та нанесення зображення на мішки (згідно графіка виробництва).

Після друку партії мішків, кліше очищається, консервується і передається в склад на відповідальне зберігання   фотополімерних кліше .

Якщо у вас залишилися питання, консультуйтеся.  

Телефон для зв'язку: (044) 223-0-225.  

Чекаємо на ваш дзвінок!