Доставка і оплата

Компанія VialPlus не тільки виготовляє і продає поліпропіленові мішки та мішкозашивальні машини на вигідних умовах, але й швидко доставляє замовникам свою продукцію по всій Україні. Ми працюємо для того, щоб наші клієнти в найкоротші терміни отримували все необхідне для продуктивної роботи:

  • мішки поліпропіленові оптом і вроздріб;
  • контейнери біг-беги, МКР (Big-Bags);
  • мішкозашивальні машини;
  • нитки мішкозашивальні;
  • голки для мішкозашивальних машин.

Терміни доставки

Весь наш товар завжди знаходиться на складі в достатній кількості. І незалежно від того, що саме ви замовили: мішкозашивальні машинки або мішкозашивальні нитки, ми гарантуємо мінімальні терміни доставки з моменту затвердження замовлення.

Зверніть увагу, що термін зберігання товару у відділенні «Нової Пошти» становить 5 днів. По закінченню цього строку товар автоматично відправляється назад на склад.

Разом з продукцією, ми доставляємо наступний пакет документів:

  1. Інструкції з експлуатації мішкозашивального обладнання російською мовою.
  2. Товарний чек або рахунок і витратні накладні.
  3. Оформлений гарантійний талон (для обладнання).

Будь ласка зберігайте протягом двох тижнів упаковку, гарантійний талон і касовий чек!

Умови доставки

Умови транспортування мішків поліпропіленових та біг-бегів по Києву і області уточнюйте у менеджера VialPlus. Компанія володіє власним автопарком, що дозволяє здійснювати доставку в межах Києва та області.

Для транспортування мішків поліпропіленових та біг-бегів в регіони України користуємося послугами провідних перевізників. Компанія VialPlus здійснює доставку продукції в будь-яку точку України.

Часто користуємося послугами компанії «Нова Пошта», котрі оплачуються замовником. Прорахувати вартість доставки ви можете на сайті перевізника: https://novaposhta.ua/ru/delivery.

Оплата

Товар реалізується по 100% передоплаті. Можливе підписання договору на відстрочку платежу. Оплата товару проводиться на розрахунковий рахунок VialPlus.

Обмін та повернення товару

Якщо протягом 14 днів з моменту придбання ви виявите недоліки в придбаному товарі, можете здійснити обмін продукції на іншу або повернути її нам. Будь ласка, зберігайте протягом двох тижнів упаковку, гарантійний талон і касовий чек!

Час відправлення

Понеділок—п’ятниця з 12:00 до 15:00. Заявки прийняті після 12:00 відправляються наступного робочого дня.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Гарантія надається на все мішкозашивальне обладнання. При необхідності здійснюємо професійне післягарантійне обслуговування.

Будемо раді співпраці з вами!