«Інформований - значить озброєний». Цей важливий принцип характерний для будь-якої галузі, продаж мішкозашивальних обладнання та поліпропіленових мішків - не виняток.

Команда ТОВ «ВИАЛ» підготувала для вас невеликий довідник, в який увійшли (і ще будуть входити!) Терміни, що стосуються всіх напрямків роботи компанії: мішки, біг беги, мішкозашивочні машини, витратні матеріали та багато іншого.

Яка мета такого словника?

  1. Проінформувати клієнта і простого користувача, підготувати його до правильної купівлі та експлуатації товару.
  2. Захистити читача від можливих помилок і проблем, які іноді виникають через відсутність певних знань.
  3. Дивитися, як той чи інший виріб, матеріал, деталь виглядають візуально (в словнику є графічні матеріали).
  4. Допомогти ще швидше зорієнтуватися на сайті компанії (просто натисніть мишкою на термін, і ви опинитеся на потрібній сторінці каталогу товарів).

Ми постаралися зібрати найбільш актуальну інформацію, так би мовити, вичавлювання, найголовніше. І, як показує досвід, буквально 3-4 пропозиції цілком достатньо для того, щоб коротко описати проблему і дати чітку відповідь на питання: «Що це і для чого?».

Якщо у вас є якісь незрозумілі терміни з нашої галузі, просто повідомте нам про це за адресою [email protected]. Цей термін або назва обов'язково з'явиться в словнику з описом.

Термін Опис Картинка
Біг бег (від англ. Big bag - великий мішок) - м'який контейнер великого розміру і вантажопідйомності, додатково оснащений стропами або петлями. Застосовується для транспортування і зберігання сипучих будівельних, харчових та інших матеріалів. Виготовляється з поліпропілену, деякі моделі додатково оснащуються поліетиленовим вкладишем, завантажувальним і розвантажувальним клапанами. Для запобігання попадання вологи в МКР - тканина може бути додатково ламінована.
Вага поліпропіленового мішка важлива характеристика вироби. Мішки ПП бувають стандартного виконання, полегшеного і посиленого типу. Вага безпосередньо залежить від щільності плетіння поліпропіленової тканини і щільності використовуваної нитки. Чим більше вага мішка по співвідношенню до розміру, тим вище щільність і, відповідно, міцності вироби.
Голка для мішкозашивочні машини виріб, виконаний з високоміцної вуглецевої сталі з нікелевим покриттям для захисту від впливу корозії. Основне завдання голки - проткнути зшивати матеріал без пошкодження його структури. Головні характеристики: довжина і діаметр колби, довжина голки, діаметр стрижня, глибина і ширина канавки, ширина і довжина вушка. Також при виборі витратних матеріалів потрібно враховувати будова наконечника.
Креп стрічка матеріал, який використовується при зашивці паперових мішків із сипучим вмістом (продуктами харчування, порошком та ін.). Оптимальна ширина крепірованной стрічки становить 55-60 мм. Умови зберігання стрічки: відсутність вологи, впливу ультрафіолетових променів. На поверхню може бути нанесений клеїть на основі акрилату або штучного каучуку.
Ламінований мішок м'яка тара з поліпропілену на яку зверху додатково нанесено шар ламінування. Цей мішок відрізняється від стандартних мішків підвищеними показниками міцності і герметичності. Вони часто використовуються для фасування сухих будівельних сумішей, а також для зберігання і транспортування продуктів харчування (борошна, цукру та ін.). Такі мішки краще тримають форму, тому їх легше укладати на піддони, виконувати інші маніпуляції.
Масло для мішкозашивочні машини це довжина і ширина, від чого напряму залежить така характеристика, як місткість. Поширені розміри: 105х55 см, 90х55 см, 75х50 см. Є і нестандартні розміри: 120х60 см, 120х100 см, 150х100 см, 200х100 см. Перед вибором розміру поліпропіленових мішків потрібно визначитися, чим саме вони будуть наповнюватися.
Збалансований підвіс (балансир) пристрій, призначений для виставлення ручної мішкозашивочні машини на необхідну для оператора висоту. Основні завдання балансира: створити зручні умови для експлуатації, підвищити продуктивність, знизити стомлюваність оператора, зменшити ризик виникнення аварійних ситуацій. Залежно від моделі пристрій витримує навантаження від 3 до 10 кг.
Термообрез технологія обробки краю тканини і її розкрою. На матеріал впливає висока температура, за рахунок чого волокна запаюються, утворюючи рівну і акуратну кромку. В процесі термообреза використовується як ручне обладнання, так і автоматизовані лінії, верстати. Довжина прямолінійного термореза варіюється від 300 до 5000 мм.
флексоформ це кліше або друкована форма, представлена ​​у вигляді пластини зі спеціального гнучкого полімеру. Головне завдання флексоформи - створення відбитка, тобто перенесення фарби на поверхню матеріалу. Припустимо багаторазове використання друкованої форми. Приблизний термін експлуатації виробу - 1-1,5 млн. Тиражів. Зберігати кліше потрібно в світлонепроникної упаковці.
Фрикційний мотор (від лат. Frictio - тертя) - двигун з мідною обмоткою, яким оснащуються різні марки промислових мішкозашивальних машин без автоматичної системи контролю. Максимальна швидкість обертання становить 2850 оборотів в хвилину. Працює двигун від електричної мережі з напругою 220 або 380 В. Частота - 50 Гц, потужність - 400 Вт.
Ланцюговий стібок в швейному виробництві це частина ниткової строчки, яка розташовується між двома проколами голки і утворюється за допомогою спеціального петлителя. У ланцюгових рядках переплетення ниток відбувається на одній стороні тканини або іншого зшивається матеріалу. У кожної мішкозашивочні машини - свій розмір стібка, але класичний тип стібка - однонитковий ланцюгової.
Екструдер (від лат. Extruder - виштовхую) - спеціальне обладнання, призначене для формування пластичних матеріалів шляхом їх продавлювання через екструзійну головку. Верстати можуть бути однечерв'ячні і многочервячнимі, дисковими і поршневими. Основні комплектуючі: корпус з нагрівальними елементами, робочий орган у вигляді диска, шнека і поршня, силовий привід і ін.